Section Image

Leslie Loftis

Keller Williams Heritage West
3 Closed Sales
$2.2M Total Value
$599K - $839K Price Range
$737.7K Average Price
Prior 5 years

About Leslie

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$775,000
Average Sale Price
$775,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,438,000
Average Sale Price
$719,000
Price Range
$599K - $839K

Leslie's Listings and Deals

Agent License: Texas 0843829

Leslie Loftis