Section Image

Lily Ma

Southlake
Gateway Property Group
4 Closed Sales
$1.4M Total Value
$325K - $350K Price Range
$338.2K Average Price
Prior 5 years

About Lily

Home Types: House
Years of Experience: 14

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$664,000
Average Sale Price
$332,000
Price Range
$325K - $339K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$664,000
Average Sale Price
$332,000
Price Range
$325K - $339K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,352,990
Average Sale Price
$338,248
Price Range
$325K - $350K

Lily's Listings and Deals

Lily Ma