Section Image

Lily Ramcharran

ELITE INVESTORS REALTY LLC
2 Closed Sales
$394K Total Value
$161.3K - $233K Price Range
$197.2K Average Price
Prior 5 years

About Lily

Home Types: House
Years of Experience: 9

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$394,300
Average Sale Price
$197,150
Price Range
$161K - $233K

Lily's Listings and Deals

Lily Ramcharran