Section Image

Lisa Kearney

Bryant Real Estate 1 LLC
8 Closed Sales
$1.2M Total Value
$25K - $330K Price Range
$154.1K Average Price
Prior 5 years

About Lisa

Home Types: House, MultiFamily

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$277,500
Average Sale Price
$277,500

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$110,000
Average Sale Price
$110,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$607,500
Average Sale Price
$303,750
Price Range
$278K - $330K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$540,000
Average Sale Price
$135,000
Price Range
$65K - $195K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$692,500
Average Sale Price
$173,125
Price Range
$25K - $330K

Lisa's Listings and Deals

Agent License: Kansas 2002011195

Lisa Kearney