Section Image

Lisa Thomson

R1 Washington
3 Closed Sales
$3.4M Total Value
$400K - $2.4M Price Range
$1.1M Average Price
Prior 5 years

About Lisa

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,400,000
Average Sale Price
$2,400,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,400,000
Average Sale Price
$2,400,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,010,000
Average Sale Price
$1,505,000
Price Range
$610K - $2.4M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$400,000
Average Sale Price
$400,000

Lisa's Listings and Deals

Agent License: 116338

Lisa Thomson