Section Image

Lois Harper

RE/MAX American Made
10 Closed Sales
$4.2M Total Value
$272.5K - $622K Price Range
$424.2K Average Price
Prior 5 years

About Lois

Home Types: House
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,442,000
Average Sale Price
$480,667
Price Range
$395K - $622K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$425,000

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,497,000
Average Sale Price
$499,400
Price Range
$395K - $622K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,745,400
Average Sale Price
$349,080
Price Range
$273K - $425K

Lois' Listings and Deals

Agent Photo

Lois Harper