Section Image

Lori Blum

Premier Listings
15 Closed Sales
$8.9M Total Value
$285K - $1.3M Price Range
$591.4K Average Price
Prior 5 years

About Lori

Home Types: Townhouse, House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$727,200
Average Sale Price
$727,200

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,000,000
Average Sale Price
$1,000,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,269,200
Average Sale Price
$634,600
Price Range
$542K - $727K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,365,000
Average Sale Price
$841,250
Price Range
$335K - $1.3M

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,786,200
Average Sale Price
$557,240
Price Range
$267K - $727K

Buyer Deals

Total Deals
10
Total Value
$6,084,050
Average Sale Price
$608,405
Price Range
$140K - $1.3M

Lori's Listings and Deals

Agent License: Florida 3302895

Lori Blum