Section Image

Lori Carroll

Century 21 Arizona Foothills
4 Closed Sales
$3.1M Total Value
$370K - $1.7M Price Range
$766.5K Average Price
Prior 5 years

About Lori

Home Types: House
Years of Experience: 19

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,650,000
Average Sale Price
$1,650,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,650,000
Average Sale Price
$1,650,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,148,000
Average Sale Price
$1,074,000
Price Range
$498K - $1.7M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$918,000
Average Sale Price
$459,000
Price Range
$370K - $548K

Lori's Listings and Deals

Agent Photo

Lori Carroll