Section Image

Lori Salerno

Sabella Realty Inc
5 Closed Sales
$1.5M Total Value
$150.5K - $425K Price Range
$305.7K Average Price
Prior 5 years

About Lori

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$240,680
Average Sale Price
$240,680

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$530,680
Average Sale Price
$265,340
Price Range
$241K - $290K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$150,500
Average Sale Price
$150,500

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,378,180
Average Sale Price
$344,545
Price Range
$241K - $425K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$150,500
Average Sale Price
$150,500

Lori's Listings and Deals

Lori Salerno