Section Image

Lori Williamson

Century 21 Gateway
6 Closed Sales
$1.5M Total Value
$225K - $459.5K Price Range
$376.1K Average Price
Prior 5 years

About Lori

Home Types: House
Years of Experience: 15

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$420,000
Average Sale Price
$420,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$684,500
Average Sale Price
$342,250
Price Range
$225K - $460K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$420,000
Average Sale Price
$420,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$684,500
Average Sale Price
$342,250
Price Range
$225K - $460K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$820,000
Average Sale Price
$410,000
Price Range
$400K - $420K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$684,500
Average Sale Price
$342,250
Price Range
$225K - $460K

Lori's Listings and Deals

Lori Williamson