Section Image

Lucia An

Maryland Pro Realty
3 Closed Sales
$1.6M Total Value
$170K - $860K Price Range
$528K Average Price
Prior 5 years

About Lucia

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,414,000
Average Sale Price
$707,000
Price Range
$554K - $860K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$170,000
Average Sale Price
$170,000

Lucia's Listings and Deals

Lucia An