Section Image

Lucius Slade

Taylor Properties
6 Closed Sales
$1.9M Total Value
$255K - $425K Price Range
$311.3K Average Price
Prior 5 years

About Lucius

Home Types: Townhouse, House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$794,000
Average Sale Price
$397,000
Price Range
$369K - $425K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,074,000
Average Sale Price
$268,500
Price Range
$255K - $280K

Lucius' Listings and Deals

Agent License: Maryland 307634

Lucius Slade