Section Image

Lynne Vaughn

XCELLENCE
12 Closed Sales
$4.3M Total Value
$190K - $950K Price Range
$361K Average Price
Prior 5 years

About Lynne

Home Types: House, Manufactured, Lot/Land
Years of Experience: 21

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$434,900
Average Sale Price
$434,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$724,900
Average Sale Price
$362,450
Price Range
$290K - $435K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$2,737,100
Average Sale Price
$304,122
Price Range
$190K - $440K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,594,900
Average Sale Price
$531,633
Price Range
$80K - $950K

Lynne's Listings and Deals

Agent Photo

Lynne Vaughn