Section Image

Maci Goldstein

LPT Realty LLC
3 Closed Sales
$1.5M Total Value
$375K - $686.5K Price Range
$483.8K Average Price
Prior 5 years

About Maci

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$390,000
Average Sale Price
$390,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$765,000
Average Sale Price
$382,500
Price Range
$375K - $390K

Maci's Listings and Deals

Maci Goldstein