Section Image

Madelyn Jopling

Bray Real Estate Group- Dallas
7 Closed Sales
$4.2M Total Value
$260K - $995K Price Range
$606.1K Average Price
Prior 5 years

About Madelyn

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$995,000
Average Sale Price
$995,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$620,000
Average Sale Price
$620,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$995,000
Average Sale Price
$995,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,489,000
Average Sale Price
$744,500
Price Range
$620K - $869K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,420,000
Average Sale Price
$710,000
Price Range
$425K - $995K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,823,000
Average Sale Price
$564,600
Price Range
$260K - $869K

Madelyn's Listings and Deals

Madelyn Jopling