Section Image

Magean Dooley

Exit Realty Crutcher
5 Closed Sales
$1.4M Total Value
$160K - $565K Price Range
$277.4K Average Price
Prior 5 years

About Magean

Home Types: House
Years of Experience: 9

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$565,000
Average Sale Price
$565,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$772,000
Average Sale Price
$386,000
Price Range
$207K - $565K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$615,000
Average Sale Price
$205,000
Price Range
$160K - $285K

Magean's Listings and Deals

Magean Dooley