Section Image

Malaika Whitaker

Keller Williams Realty North Atlanta
2 Closed Sales
$1.1M Total Value
$525K - $545K Price Range
$535K Average Price
Prior 5 years

About Malaika

Home Types: Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,070,000
Average Sale Price
$535,000
Price Range
$525K - $545K

Malaika's Listings and Deals

Malaika Whitaker