Section Image

Mandy Eck

12 Closed Sales
$5.7M Total Value
$309.4K - $820K Price Range
$477.9K Average Price
Prior 5 years

About Mandy

Home Types: Condo, House, Townhouse
Years of Experience: 9

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$495,000
Average Sale Price
$495,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,195,000
Average Sale Price
$597,500
Price Range
$495K - $700K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$674,000
Average Sale Price
$337,000
Price Range
$264K - $410K

Buyer Deals

Total Deals
10
Total Value
$5,061,200
Average Sale Price
$506,120
Price Range
$260K - $820K

Mandy's Listings and Deals

Agent Photo

Mandy Eck