Section Image

Manuel Sanchez

Maersa Realty Corp
9 Closed Sales
$3.9M Total Value
$107.5K - $1.3M Price Range
$431.4K Average Price
Prior 5 years

About Manuel

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,245,000
Average Sale Price
$1,245,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,336,800
Average Sale Price
$1,336,800

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,370,000
Average Sale Price
$685,000
Price Range
$125K - $1.2M

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,512,300
Average Sale Price
$358,900
Price Range
$108K - $1.3M

Manuel's Listings and Deals

Manuel Sanchez