Section Image

Marcea Oller

ReeceNichols - Lees Summit
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$195K - $530K Price Range
$416.7K Average Price
Prior 5 years

About Marcea

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$525,000
Average Sale Price
$525,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$725,000
Average Sale Price
$362,500
Price Range
$195K - $530K

Marcea's Listings and Deals

Agent License: Kansas 2025050794

Marcea Oller