Section Image

Marcela Feberova

Avid Realty Corp
7 Closed Sales
$2.3M Total Value
$190K - $452K Price Range
$329.6K Average Price
Prior 5 years

About Marcela

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 21

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$655,000
Average Sale Price
$327,500
Price Range
$255K - $400K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$300,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$655,000
Average Sale Price
$327,500
Price Range
$255K - $400K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$585,000
Average Sale Price
$292,500
Price Range
$285K - $300K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$845,000
Average Sale Price
$281,667
Price Range
$190K - $400K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,462,000
Average Sale Price
$365,500
Price Range
$285K - $452K

Marcela's Listings and Deals

Marcela Feberova