Section Image

Marcellous Grigsby

HomeSmart
13 Closed Sales
$4.8M Total Value
$305K - $570K Price Range
$372.8K Average Price
Prior 5 years

About Marcellous

Home Types: Condo, Townhouse, House
Years of Experience: 9

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$749,000
Average Sale Price
$374,500
Price Range
$350K - $399K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$2,836,780
Average Sale Price
$354,598
Price Range
$177K - $495K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,010,000
Average Sale Price
$402,000
Price Range
$305K - $570K

Marcellous' Listings and Deals

Marcellous Grigsby