Section Image

Marci Rodriguez

Southern Integrity Realty LLC
4 Closed Sales
$775K Total Value
$155K - $235K Price Range
$193.8K Average Price
Prior 5 years

About Marci

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$315,000
Average Sale Price
$157,500
Price Range
$155K - $160K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$315,000
Average Sale Price
$157,500
Price Range
$155K - $160K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$460,000
Average Sale Price
$230,000
Price Range
$225K - $235K

Marci's Listings and Deals

Agent License: Texas 0808437

Marci Rodriguez