Section Image

Marcie DeVoogd

Real Broker LLC
14 Closed Sales
$5M Total Value
$301K - $590K Price Range
$358.9K Average Price
Prior 5 years

About Marcie

Home Types: House
Years of Experience: 4

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$458,255
Average Sale Price
$458,255

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$350,000
Average Sale Price
$350,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$778,255
Average Sale Price
$389,128
Price Range
$320K - $458K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,981,000
Average Sale Price
$330,167
Price Range
$240K - $425K

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$3,043,655
Average Sale Price
$380,457
Price Range
$263K - $590K

Marcie's Listings and Deals

Marcie DeVoogd