Section Image

Marcus Sydow

eXp Realty
8 Closed Sales
$2.8M Total Value
$199K - $510K Price Range
$346.6K Average Price
Prior 5 years

About Marcus

Home Types: House, Condo, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$304,900
Average Sale Price
$304,900

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$325,000
Average Sale Price
$325,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$304,900
Average Sale Price
$304,900

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$524,000
Average Sale Price
$262,000
Price Range
$199K - $325K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,164,800
Average Sale Price
$388,267
Price Range
$305K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,607,990
Average Sale Price
$321,598
Price Range
$199K - $384K

Marcus' Listings and Deals

Marcus Sydow