Section Image

Margo Akers

Margo Akers, Broker
4 Closed Sales
$7.2M Total Value
$580K - $2.6M Price Range
$1.8M Average Price
Prior 5 years

About Margo

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 24

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,995,000
Average Sale Price
$1,997,500
Price Range
$2M - $2M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,995,000
Average Sale Price
$1,997,500
Price Range
$2M - $2M

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$7,175,000
Average Sale Price
$1,793,750
Price Range
$580K - $2.6M

Margo's Listings and Deals

Margo Akers