Section Image

Marie Morones

Elevate Real Estate Agency
4 Closed Sales
$2.4M Total Value
$344K - $830K Price Range
$599.5K Average Price
Prior 5 years

About Marie

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,235,000
Average Sale Price
$617,500
Price Range
$405K - $830K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,163,000
Average Sale Price
$581,500
Price Range
$344K - $819K

Marie's Listings and Deals

Marie Morones