About Marilee
Transaction History
- 1 Year
- 2 Year
- 5 Year
-
6 Sales
-
1 Sale
Marilee's Listings and Deals
Recently Sold
-
$307,000 Sold Mar 2, 2026
Last List Price- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,824 Sq Ft
- 3908 Fairview Dr
- Grand Forks, ND
- $168/SF
- 3 Days On Market
- Current Est. Value $309K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
$43,000 Sold Feb 19, 2026
Last List Price- 2 Beds
- 1 Bath
- 908 Sq Ft
- 323 2nd St NW
- Mayville, ND
- $47/SF
- 18 Days On Market
- Current Est. Value $78K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
Sold Dec 31, 2025
- 7 Beds
- 2 Baths
- 2,222 Sq Ft
- 623 N Central St
- Warren, MN
- 120 Days On Market
- Current Est. Value $203K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
$350,000 Sold Dec 22, 2025
Last List Price- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,092 Sq Ft
- 718 Central Plains Ct
- Grand Forks, ND
- $321/SF
- 3 Days On Market
- Current Est. Value $338K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
$136,500 Sold Sep 2, 2025
Last List Price- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,075 Sq Ft
- 815 Duke Dr
- Unit 406
- Grand Forks, ND
- $127/SF
- 65 Days On Market
- Current Est. Value $130K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
$459,900 Sold Jul 31, 2025
Last List Price- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,765 Sq Ft
- 514 S 5th St
- Grand Forks, ND
- $166/SF
- 41 Days On Market
- Current Est. Value $431K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
$142,900 Sold May 27, 2025
Last List Price- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,098 Sq Ft
- 815 Duke Dr
- Unit 433
- Grand Forks, ND
- $130/SF
- 11 Days On Market
- Current Est. Value $153K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Mar 14, 2025
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,070 Sq Ft
- 203 Boundary Rd E
- Cavalier, ND
- 34 Days On Market
- Current Est. Value $147K
Marilee Moen Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Feb 18, 2025
- 5 Beds
- 3 Baths
- 1,405 Sq Ft
- 3624 Chestnut St
- Grand Forks, ND
- 45 Days On Market
- Current Est. Value $364K
Marilee Moen Greenberg Realty