Section Image

Mario Harris

Alliance Realty, Inc.
3 Closed Sales
$416K Total Value
$18K - $278.1K Price Range
$138.7K Average Price
Prior 5 years

About Mario

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$278,100
Average Sale Price
$278,100

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$278,100
Average Sale Price
$278,100

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$18,000
Average Sale Price
$18,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$398,100
Average Sale Price
$199,050
Price Range
$120K - $278K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$18,000
Average Sale Price
$18,000

Mario's Listings and Deals

Agent License: 360027 Tennessee 360027

Mario Harris