Section Image

Mario Monjaras

Level Plus Realty
2 Closed Sales
$74K Total Value
$15.5K - $58K Price Range
$36.8K Average Price
Prior 5 years

About Mario

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$73,500
Average Sale Price
$36,750
Price Range
$16K - $58K

Mario's Listings and Deals

Agent License: RCO-6501440092

Mario Monjaras