Section Image

Marlo Spina

RE/MAX Elite Realty
17 Closed Sales
$11M Total Value
$525K - $999.9K Price Range
$645.3K Average Price
Prior 5 years

About Marlo

Home Types: House, MultiFamily, Condo
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$4,183,900
Average Sale Price
$697,317
Price Range
$380K - $860K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$525,000
Average Sale Price
$525,000

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$4,183,900
Average Sale Price
$697,317
Price Range
$380K - $860K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$525,000
Average Sale Price
$525,000

Seller Deals

Total Deals
15
Total Value
$9,880,300
Average Sale Price
$658,687
Price Range
$380K - $1M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,090,000
Average Sale Price
$545,000
Price Range
$525K - $565K

Marlo's Listings and Deals

Agent Photo

Marlo Spina