Section Image

Marta Datwyler

Century 21 Universal
5 Closed Sales
$858K Total Value
$50.5K - $465K Price Range
$171.5K Average Price
Prior 5 years

About Marta

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 6

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$105,500
Average Sale Price
$52,750
Price Range
$51K - $55K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$105,500
Average Sale Price
$52,750
Price Range
$51K - $55K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$162,000
Average Sale Price
$162,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$695,500
Average Sale Price
$173,875
Price Range
$51K - $465K

Marta's Listings and Deals

Agent Photo

Marta Datwyler