Section Image

Martin Ortiz

Garza International Realty, Inc
3 Closed Sales
$1.6M Total Value
$335K - $815K Price Range
$540K Average Price
Prior 5 years

About Martin

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 9

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$335,000
Average Sale Price
$335,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$805,000
Average Sale Price
$402,500
Price Range
$335K - $470K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,620,000
Average Sale Price
$540,000
Price Range
$335K - $815K

Martin's Listings and Deals

Martin Ortiz