Section Image

Marty Ross

Compass Florida LLC
2 Closed Sales
$710K Total Value
$325K - $385K Price Range
$355K Average Price
Prior 5 years

About Marty

Home Types: House, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$710,000
Average Sale Price
$355,000
Price Range
$325K - $385K

Marty's Listings and Deals

Marty Ross