Section Image

Marvin Himlin

Himlin Realty & Investments
3 Closed Sales
$316K Total Value
$8K - $300K Price Range
$105.3K Average Price
Prior 5 years

About Marvin

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$316,000
Average Sale Price
$105,333
Price Range
$8K - $300K

Marvin's Listings and Deals

Marvin Himlin