Section Image

Mary Bennett

Shore Road Realty - Cityside
3 Closed Sales
$2.2M Total Value
$585K - $840K Price Range
$748.3K Average Price
Prior 5 years

About Mary

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$585,000
Average Sale Price
$585,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,660,000
Average Sale Price
$830,000
Price Range
$820K - $840K

Mary's Listings and Deals

Mary Bennett