Section Image

Mary Hash

Epique Realty
3 Closed Sales
$877K Total Value
$182.5K - $359.6K Price Range
$292.4K Average Price
Prior 5 years

About Mary

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$517,500
Average Sale Price
$258,750
Price Range
$183K - $335K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$359,550
Average Sale Price
$359,550

Mary's Listings and Deals

Mary Hash