Section Image

Mary Heady

RE/MAX Team 2000
13 Closed Sales
$2.5M Total Value
$145K - $287.5K Price Range
$190.7K Average Price
Prior 5 years

About Mary

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$383,000
Average Sale Price
$191,500
Price Range
$170K - $213K

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$1,767,100
Average Sale Price
$196,344
Price Range
$120K - $288K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$712,000
Average Sale Price
$178,000
Price Range
$112K - $265K

Mary's Listings and Deals

Agent Photo

Mary Heady