Section Image

Mary Smith

J W Hunter Company Inc
2 Closed Sales
$469K Total Value
$181K - $287.5K Price Range
$234.3K Average Price
Prior 5 years

About Mary

Home Types: MultiFamily

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$468,500
Average Sale Price
$234,250
Price Range
$181K - $288K

Mary's Listings and Deals

Agent License: North Carolina 212635

Mary Smith