Section Image

MARY VANKEMPEN

EXIT 1 STOP REALTY
2 Closed Sales
$765K Total Value
$365K - $400K Price Range
$382.5K Average Price
Prior 5 years

About MARY

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$764,990
Average Sale Price
$382,495
Price Range
$365K - $400K

MARY's Listings and Deals

MARY VANKEMPEN