About Matt
Transaction History
- 1 Year
- 2 Year
- 5 Year
-
4 Sales
Matt's Listings and Deals
Recently Sold
-
$1,290,000 Sold Sep 10, 2025
Last List Price- 6 Beds
- 3.5 Baths
- 3,345 Sq Ft
- 623 Vineyard Dr
- Grand Forks, ND
- $386/SF
- 9 Days On Market
- Current Est. Value $1M
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Dec 30, 2024
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,904 Sq Ft
- 1803 10th Ave N
- Grand Forks, ND
- 157 Days On Market
- Current Est. Value $274K
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Nov 5, 2024
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,031 Sq Ft
- 405 S 9th St
- Grand Forks, ND
- 62 Days On Market
- Current Est. Value $161K
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Jun 28, 2024
- 4 Beds
- 2 Baths
- 780 Sq Ft
- 1613 10th Ave N
- Grand Forks, ND
- 21 Days On Market
- Current Est. Value $190K
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Jun 6, 2024
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,448 Sq Ft
- 1418 Robert Cir
- Grand Forks, ND
- 19 Days On Market
- Current Est. Value $605K
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Sold Mar 21, 2024
- 6 Beds
- 5 Baths
- 3,408 Sq Ft
- 617 Brandon Blvd SE
- East Grand Forks, MN
- 48 Days On Market
- Current Est. Value $721K
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Mar 8, 2024
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 2,382 Sq Ft
- 5480 Jackson St
- Grand Forks, ND
- 57 Days On Market
- Current Est. Value $724K
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Sep 27, 2023
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,662 Sq Ft
- 1417 N 3rd St
- Grand Forks, ND
- 92 Days On Market
- Current Est. Value $259K
Matt Buckley Greenberg Realty
-
Price Undisclosed Sold Aug 3, 2023
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,593 Sq Ft
- 2297 42nd Ave S
- Grand Forks, ND
- 43 Days On Market
- Current Est. Value $442K