Section Image

Matt Skeen

Century 21 Connect Realty
9 Closed Sales
$3.6M Total Value
$260K - $800K Price Range
$400.6K Average Price
Prior 5 years

About Matt

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,086,000
Average Sale Price
$362,000
Price Range
$280K - $495K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,555,000
Average Sale Price
$518,333
Price Range
$260K - $800K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,086,000
Average Sale Price
$362,000
Price Range
$280K - $495K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,149,000
Average Sale Price
$429,800
Price Range
$260K - $800K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,086,000
Average Sale Price
$362,000
Price Range
$280K - $495K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,519,000
Average Sale Price
$419,833
Price Range
$260K - $800K

Matt's Listings and Deals

Matt Skeen