Section Image

Megyan Anglin

The Real Estate Works
3 Closed Sales
$735K Total Value
$85K - $399.9K Price Range
$245K Average Price
Prior 5 years

About Megyan

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$250,000
Average Sale Price
$250,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$484,900
Average Sale Price
$242,450
Price Range
$85K - $400K

Megyan's Listings and Deals

Megyan Anglin