Section Image

Melanie Brown

Gault & Co. Realty, LLC
22 Closed Sales
$695K Total Value
$100K - $305K Price Range
$231.7K Average Price
Prior 5 years

About Melanie

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3

Buyer Deals

Total Deals
2

Seller Deals

Total Deals
6

Buyer Deals

Total Deals
7

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$290,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$290K - $290K

Buyer Deals

Total Deals
12
Total Value
$405,000
Average Sale Price
$202,500
Price Range
$100K - $305K

Melanie's Listings and Deals

Melanie Brown