Section Image

Melissa Grunow

EXP Realty, LLC~MKE
9 Closed Sales
$2.2M Total Value
$65K - $435K Price Range
$242.5K Average Price
Prior 5 years

About Melissa

Home Types: House, Condo, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$1,747,900
Average Sale Price
$218,488
Price Range
$65K - $340K

Buyer Deals

Total Deals
9
Total Value
$2,182,900
Average Sale Price
$242,544
Price Range
$65K - $435K

Melissa's Listings and Deals

Agent License: Wisconsin 96897-94

Melissa Grunow