Section Image

Melissa Martin

Mega Realty
19 Closed Sales
$5.5M Total Value
$140K - $704K Price Range
$289.7K Average Price
Prior 5 years

About Melissa

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$305,000
Average Sale Price
$305,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$235,000
Price Range
$135K - $335K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$305,000
Average Sale Price
$305,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$886,900
Average Sale Price
$221,725
Price Range
$135K - $335K

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$3,310,500
Average Sale Price
$331,050
Price Range
$140K - $704K

Buyer Deals

Total Deals
9
Total Value
$2,193,700
Average Sale Price
$243,744
Price Range
$135K - $335K

Production Over Time

5 Year View

Melissa's Listings and Deals

Agent License: Texas 0767746

Melissa Martin