Section Image

Michael Bouma

Ardent Realty
12 Closed Sales
$5.4M Total Value
$300K - $858K Price Range
$447.4K Average Price
Prior 5 years

About Michael

Home Types: House, Manufactured, Townhouse
Years of Experience: 26

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$4,185,500
Average Sale Price
$418,550
Price Range
$175K - $626K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,183,000
Average Sale Price
$591,500
Price Range
$325K - $858K

Michael's Listings and Deals

Agent Photo

Michael Bouma