Section Image

Michael Wilkins

Allsource Properties
3 Closed Sales
$1.6M Total Value
$268K - $687K Price Range
$543.3K Average Price
Prior 5 years

About Michael

Home Types: House
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$268,000
Average Sale Price
$268,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$268,000
Average Sale Price
$268,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,362,000
Average Sale Price
$681,000
Price Range
$675K - $687K

Michael's Listings and Deals

Michael Wilkins