Section Image

Michelle Chamberlain

NextHome Alliance
2 Closed Sales
$876K Total Value
$380K - $496K Price Range
$438K Average Price
Prior 5 years

About Michelle

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$380,000
Average Sale Price
$380,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$496,000
Average Sale Price
$496,000

Michelle's Listings and Deals

Agent License: Arizona SA663569000

Michelle Chamberlain