Carolina One Real Estate
2
Closed Sales
$372K
Total Value
$183K - $189K
Price Range
$186K
Average Price
Prior 5 years
About Michelle
Home Types:
House
Transaction History
- 5 Year
Neighborhoods Michelle is Experienced In
-
1 Sale